TREENINGUD 2016/2017

TÄISKASVANUD:
  • vesiaeroobika T kl 18.15 (info ja registreerimine tel 627 1111)
  • NIA T,N kl 17.15-18.15 (info ja registreerimine tel 5105634, kristi@niaeesti.ee,   www.niaeesti.ee)
  • jooga T,N kl 18.30-19.45 (info ja registreerimine tel 55654183, aikiroht@gmail.com)
  • salsa  E,K kl 19.00-20.00 (info ja registreerimine info@fds.ee, www.fds.ee)

LAPSED:

UJULA

Kalevi Ujumiskool

  T,N 14.45-15.30 (algõpetus 7-10a) RÜHM TÄIS
  T,N 15.15-16.00 (algõpetus 7-10a)
  T,N 16.00-17.00 (edasijõudnud 11-17a) RÜHM TÄIS
  T,N 16.45-17.30 (algõpetus 6-9a) RÜHM TÄIS
  T,N 17.15-18.00 (algõpetus 6-9a)
  E,K,R 15.00-16.00 (edasijõudnud 5-10a) RÜHM TÄIS
  E,K 15.45-16.30 (algõpetus 6-9a) RÜHM TÄIS
  E,K 16.15-17.00 (algõpetus 6-9a)

  Info ja registreerimine  http://ujumiskool.ee/kursused/koik-kursused-2016-2017/

SK Shark

  T,N 14.00 (6-9a, kursus ÕT 5-3, Heirich)
  E,K,R 15.00 (7-10a, kursus ÕT 5-4, Vasilisa ja Hilju)
  E,K,R 17.00 (6-9a, kursus ÕT 5-6, Vasilisa ja Hilju)
  E,K 16.00 (7-10a, edasijõudnu ÕT 5-5, Vasilisa ja Hilju)
  T,N 16.00 (9-14a, edasijõudnud ÕT 5-52, Vasilisa ja Hilju)
  E-N 15.00 (10-14a, harrastajad ÕT 1-3, Heirich)
  E-N 16.00 (11-15a, harrastajad ÕT 1-2, Heirich)
  E-N 17.00 (14-18a harrastajad/sport ÕT 1-1, Heirich)

  Lisainfo ja registreerimine http://ujumine.blogspot.com/


SK Aquaway

  E,R 17.00
  
  Lisainfo ja registreerimine www.aquaway.ee, tel +372 55588506, 
  julia.feldman@mail.ru

SK Garant

  E 16.00, K 16.30 (saal) ja R 15.00 (algõpetus 1, eesti k, Marko Mälberg)
  T,R 17.00 ja L 12.00 (algõpetus 2, vene k, Anastasija Zhugunova)
  E,N 17.00 ja R 18.00 (edasijõudnud 1, vene k, Anastasija Zhugunova )
  E,N 17.00 ja L 12.00 (edasijõudnud 2, vene k, Aleksei Desjukevich)

  Lisainfo ja registreerimine http://swim.garant.ee/et/

Audentese SK

  K,R 16.00 ja L 11.00 (7-9a, algajad, grupp IS 1, Sirli Lindorg)
  K,R 17.00 ja L 12.00 (7-9a, vähemalt 1a käinud, grupp IS 2,  Sirli Lindorg )

  Lisainfo noortesport@audentes.ee, tel 6996 580/572
  Ragistreerimine https://audentes.ee/spordiklubi/noortesport/registreerimine-treeningutele/
  
Orca Swim Club

  E,R 10.00

  Lisainfo ja registreerimine www.orca.ee


SUUR SAAL

Korvpall (Audentese SK)

  T,N 15.00-16.30 (poisid 2007-2009a, grupp KP 5, Meelis Songe)
  T 16.30-18.00 (poisid 2000 ja varem, grupp KP 5, Meelis Songe ja Sixten Tomingas)
  N 16.30-18.00 ja E 18.00-19.30 (poisid 2001-2002a, grupp KP 6, Erik Mäe) 

  Lisainfo ja registreerimine 
   https://audentes.ee/spordiklubi/noortesport/registreerimine-treeningutele/

Võrkpall (Audentese VK) lisainfo lähiajal

  E,K,R 15.00-16.30 (poisid 2004-2007a)
  E,K,R 16.30-18.00

  Lisainfo ja registreerimine http://www.volleyball.ee/treeningryhmad


VÄIKE SAAL

Taekwondo (Team Wolwerine)

  T,N 16.00-17.00

  Lisainfo ja registreerimine https://www.facebook.com/wolverine.tkd

Judo (Audentese SK)

  K,N 14.15-15.30 (poisid ja tüdrukud 7-12a)

  Lisainfo ja registreerimine 
  http://audentes.ee/spordiklubi/noortesport/tunniplaan/judo-tunniplaan/